Αναζήτηση: ΑΕΣΧ Πυλαίας

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Καλός κι ο ένας βαθμός!

Εκτός από τη νίκη επί του Καματερού στο ματς της 3ης Νοεμβρίου, ο Φίλιππος ήρθε να δώσει συνέχεια στα καλά αποτελέσματα το Σάββατο, αποσπώντας ισοπαλία στην Πυλαία από την τοπική ΑΕΣΧ με σκορ 23-23. Αγωνιστικά, το πρώτο τέταρτο έφερε τις δυο ομάδες στο ισόπαλο 7-7, με τον Φίλιππο στη συνέχεια να έχει τις λύσεις επιθετικά και να καθίστανται νικητής στο 30λεπτο με 13-15. Στην επανάληψη οι γηπεδούχες μπήκαν πιο δυνατά...

Διαβάστε το άρθρο

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 28-18, ήττα με... παρενέργειες!

Η ήττα δεν φέρνει μόνο γκρίνια αλλά και παραιτήσεις! Η μεγάλη σε έκταση ήττα του Φιλίππου στην Πυλαία από την τοπική ΑΕΣΧ με 28-18, προχθές στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Χαντμπολ Πρεμιέρ, ήταν αυτή που έφερε και την παραίτηση του προπονητικού διδίμου της “ερυθρόλευκης” ομάδας Γιώργου Γιούπη και Τάσου Πρωτογέρη!   Το φιλμ του αγώνα Αγωνιστικά, η εικόνα των παικτών του Φιλίππου στο...